Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Golf Plus 2009 года

Автомобиль: Volkswagen Golf Plus 2009 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 235000 км, двигатель - 1.6 бензин + ГБО, комплектация - Trendline
Автор: Євген (Украина, Кропивницкий)   17.05.2019
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Особисто я проїхав на автомобілі останні 135 000км. За цей час автомобіль жодного разу не підвів. Але це не означає, що до нього не треба прислухатися. Єдина проблема данного автомобіля - "горе мастера", які все знають і впевнені в діагнозі на 100%. Як приклад - болячка цих двигунів - датчик положення дросельної заслонки. В моєму випадку - вирішився тільки власними силами. До цього і дросельену міняли і сто разів чистили її і адаптували... Загалом витратив близько 2-3 тис долл. Поки не купив клему (50грн) і не заставив електрика її замінити (300грн). Це навіть при тому, що електрик віднєкувався.

Перший мій ремонт стався на 130 000км (заміна передніх амортизаторів, та заміна гумових деталей передньої підвіски). Далі, до 180 000км - тільки ТО, а на 180 000км авто попросив ремонт задньої підвіски. На той момент мав фінансові труднощі - тому все міняв по факту. Загалом до 200 000км перебрав всю задню ходову. На 230 000км - повторний ремонт передньої ходової.

Тепер по часовій шкалі:

Придбав авто 3 річним. На 6-му році - замінив задню ліву фару(світлодіоди перестали працювати). На 7-му році замінив АКБ. І як виявилося - саме "вмираючий" АКБ був причиною "смерті" світлодіодів. На 9-му році - перепакував змазкою обидва моторчика склоочисників. На 10-му - накрився один склопідйомник.

По кузову:

За весь час мав 3 ДТП. То догнав, то притерся, лише пошкодив фарбу. Особливо сподобалося останнє - коли у мене тільки погнутий держ. номер, а власник китайського автомобіля - збирає свій бампер по дорозі.

Десь на 5-му році на задніх арках з*явилися сколи. І приємно був здивований - що колір іржі на них з*являється тільки після взаємодії з абразивом, яким зимою посипають дороги Києва. Якщо після зими її стерти - то до наступної вони будуть блистіти, як у кота яйця. Також помітив, що метал досить м*який, але пружній. Град слідів не залишає, але тривале, не дуже сильне натискання - так.

Плюсы автомобиля: - Комфорт в салоні просто супер - висока посадка + обхват сидіннями; - Кондиціонер працює без підзарядки вже 10років, але цього року, скоріш за все - заправлю; - Гальмові колодки зношуються за 90 - 120 тис км; - Дуже міцний і приємний на дотик пластик салону, їжджу з собакою, яка дивиться у вікно, але слідів від когтів - немає; - Витривалість ходової частини, ресурс в 100 000км з нашими дорогами вважаю просто суперовим.

Минусы автомобиля: Досить жорстка підвіска, хоча не великі нерівності з*їдає. Відсутність повного приводу.

Совет покупателю: Вартість ремонту автомобіля - не висока. За 400долл - передня ходовка, за 400долл - задня. Особисто мені автомобіль подобається дуже сильно.

Тест-драйв Volkswagen Golf Plus: Результат по запросу
Результат по запросу

Рассмотрим пример автомобилиста, который хочет иметь утилитарность и компактность в одном кузове и не откажется от удовольствия за рулем. Volkswagen считает, что ему нужен Golf Plus.

Продажа б/у Volkswagen

Volkswagen Beetle 2017 Volkswagen Beetle 12.200$ 2017 131.000 км